نقشه

مشاهده آدرس روی نقشه

آوای خلیج فارس کیش

جزیره کیش ، انتهای بلوار اندیشه ، مجموعه آوای خلیج فارس ( مشاهده نقشه )
شماره تماس:  076444455674
شماره تماس
امتیاز آوای خلیج فارس
0
متـوسط
0 نظر ثبت شده
ساعت کاری آوای خلیج فارس
ثبت نشده

مجموعه آوای خلیج فارس یکی از مجموعه های تفریحی جزیره کیش محسوب میشود که دارای مساحت حدود 20 هزار متر مربع ساحلی و 15 متر مربع دریا با ساختار هلالی میباشد. آبنمای این مجموعه یکی از منحصر به فرد ترین آبنماهای موزیکال در خاورمیانه محسوب میگردد که از آب شور دریاست و این خود یک مزیت با ارزش در حفظ محیط زیست دریایی محسوب میگردد.

این مجموعه با قراردادن هوشمندانه پنل های خورشیدی بخشی از برق مصرفی خود در شب را تامین میکند و با نزدیک شده فصل گرما در این مجموعه سیستم های مخصوص خنک سازی تعبیه شده که فضای داخل محوطه را خنک میکند که گردشگران در فصل تابستان به راحتی از این مکان دیدن کنند.

آبنمای مجموعه آوای خلیج فارس با دارا بودن قابلیت هایی مانند : ویدیو بروجکشن ، لیزر شو ، افکت آتش ، پرده آبی جزء پیشرفته ترین آبنما هاست. در آبنمای این مجموعه نازل هایی طراحی شده است که آبها را تا ارتفاع 60 متری پرتاب میکند. سالن های این مجموعه تشکیل شده از سالن کنسرت با ظرفیت 3000 نفر و سالن چند منظوره 600 نفر ، سالن تئاتر 500 نفر ،سالن سینما 200 نفره ، کافی شاپ ، اسکله تفریحی ، باغ گلها ، سرزمین یخی ، گیم لندز ، کلوپ کودکان ، سالن VIP ، سالن ویژه کنفرانس ، جنگ های شبانه در فضای باز ، سالن گریم ، نمازخانه ، کارگاه دکور و لباس ، رستوران و فضاهای تجاری است.

 

امتیاز آوای خلیج فارس (0)

ارزش در برابر قیمت

0از 10

خوشرویی کارکنان

0از 10

دسترسی به نقاط مهم

0از 10

وضعیت نظافت

0از 10
پرسشی برای این تفریح وجود ندارد.
در مورد این مجموعه نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی بدو کیش آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.