سـامـانه رزرواسیـون : پـروازهـای کیـش ، تـور کیـش ،
هتـل های کیـش ، تفریحـات کیـش و رستــوران های کیـش

هم اکنون بیش از 20 جوان خلاق و پویا در تیم بدو کیش فعالیت می کنند و تمامی تلاش خود را برای رفاه حال هموطنان عزیزی که سفر به جزیره ی کیش دارند به کار بسته اند. پایگاه اینترنتی بدو کیش بر پایه های علمی و به صورت استارت تاپی آغاز به فعالیت کرده است. این پایگاه اینترنتی به گونه ای طراحی شده است که در درجه اول راحتی کاربر مهمترین ملاک ما بوده و می باشد.

همواره رضایت مسافران از قیمت ها حائز اهمیت بوده و سعی بر آن داریم تا بهترین قیمت و تجربه سفر را برای مسافران خود ارائه نماییم. بدو کیش با تمامی هتل های جزیره دارای قرارداد می باشد که این قرارداد تا زمانی که مسافران ما از ارائه خدمات هتل راضی باشند پابرجاست و در هر زمانی که حتی یک مشتری اعلائم نارضایتی کند این موضوع در مرحله اول به هتل گزارش و در مرحله ی دوم قطع همکاری انجام میشود. ما همواره در کنار شما خواهیم بود و هر زمان مشکلی پیش بیاید در خود جزیره کیش اقدام به رفع مشکل شما می کنیم.

سخـن مدیـر عامـل : به وب سایت بدو کیش خوش آمدید ، سامانه بدو کیش به صورت تخصصی در حوزه گردشگری جزیره کیش فعالیت می کند. بدو کیش حاصل تجربیات فراوان و ایده های نو می باشد ما در بدو کیش دو عامل را بسیار اهمیت داده ایم، نخست راحتی مسافر و سپس مقرون به صرفه بودن و با توجه به همین دو اصل کار خود را به گونه ای پیش برده ایم که ارزان ترین نرخ پرواز ها و هتل ها را به تمامی مشتریان خود ارائه می دهیم. پوشش بدو کیش بر روی جزیره تنها منوط بر هتل ها نبوده و شما می توانید تمامی تفریحات آبی و غیر آبی جزیره را به همراه رستوران های کیش به صورت کامل از بدو کیش رزرو نمایید. شما می توانید از صفحات تور مناسب ترین تور کیش را انتخاب نمایید و حتی ما خدمات تور زمینی کیش را نیز ارائه می دهیم که می توانید به راحتی در هر کجای ایران باشید با ما تماس بگرید و خدمات تور زمینی کیش را دریافت نمایید.

بدو کیش را به گونه ای طراحی کرده ایم که در کمترین زمان بیشترین اطلاعات را به شما بدهد و بر خلاف سایت های دیگر که پیچیدگی های بسیار در هنگام رزرو دارند تنها کافیست شما سایت را باز کنید و خیلی راحت با انتخاب هتل و تاریخ ورود و خروج رزرو خود را انجام دهید و ووچر هتل خود را دریافت نمایید. همچنین می توانید رزرو را نیز تلفنی انجام دهید که بعد از تماس و اتصال به اپراتور خیلی راحت کارشناس ما بعد از استعلام هتل عملیات رزرو را برای شما انجام داده و ووچر هتل را برای شما ارسال می کند.

بخش پشتیبانی بدو کیش آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.